Jdi na obsah Jdi na menu

Terapie pro život

TERAPIE PROBÍHAJÍ: OSTROVSKÉHO 253/3, PRAHA ANDĚL (ŽENSKÉ DOMOVY, 5. PATRO, Č. 5081)

1.jpgURČITNOU FORMU "TERAPIE" POSKYTUJEME A PŘIJÍMÁME NĚJAKÝM ZPŮSOBEM VŠICHNI. KAŽDÉ SETKÁNÍ S DRUHÝM ČLOVĚKEM MŮŽE BÝT PŘÍLEŽITOSTÍ K SEBEREFLEXI, K ZAMYŠLENÍ, K POVZBUZENÍ, ÚTĚŠE A POMOCÍ NA CESTĚ. VE ZDRAVÉ SPOLEČNOSTI, ZDRAVÉ RODINĚ A JAKÉMKOLI VZTAHU SI VZÁJEMNĚ POMÁHÁME K RŮSTU, K CELISTVOSTI A DOKONALOSTI, KE STABILIZACI NÁROČNÉ ŽIVOTNÍ SITUACE, KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU. BOHUŽEL SE OBČAS STANE, ŽE SE NÁM TĚCHTO ZDRAVÝCH PŘIROZENÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ Z RŮZNÝCH DŮVODŮ NEDOSTÁVÁ NEBO JE JEJICH INTENZITA A HLOUBKA PRO NÁS NEDOSTATEČNÁ. PAK PŘICHÁZÍ KE SLOVU UMĚLE VYTVOŘENÁ SITUACE.

A KDY VYHLEDAT TERAPEUTA?

JE TO RŮZNÉ A NAŠE DŮVODY MOHOU BÝT VELMI ROZMANITÉ.

NAPŘ. POTŘEBUJI PODPOŘIT V TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ SITUACI; POTŘEBUJI NAJÍT STABILITU; POTŘEBUJI SI UROVNAT MYŠLENKY, POSÍLIT SEBEVĚDOMÍ, POZNAT SÁM SEBE, VYŘEŠIT, ROZHODNOUT, ...

JAK BUDE VYPADAT NAŠE SPOLUPRÁCE?

NA ÚVODNÍM SETKÁNÍ SI ŘEKNEME, CO OČEKÁVÁTE A ZDA VÁM TO MOHU POSKYTNOUT. VYSVĚTLÍM VÁM PSYCHOTERAPEUTICKÝ PŘÍSTUP, KTERÝ VE SVÉ PRÁCI POUŽÍVÁM.

DOMLUVÍME SE NA ZÁKLADNÍCH PODMÍNKÁCH SPOLUPRÁCE.

ÚVODNÍ SETKÁNÍ VIZ CENÍK

5.jpg

 

JAK DLOUHÁ MŮŽE BÝT NAŠE SPOLUPRÁCE?

MŮŽE SE JEDNAT O JEDNORÁZOVOU KONZULTACI, KRÁTKODOBÉ PORADENSTVÍ NEBO I DELŠÍ SPOLUPRÁCI.

KDY MŮŽE SPOLUPRÁCE SKONČIT?

SPOLUPRÁCE KONČÍ, KDYŽ NAPLNÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ, ZJISTÍTE, ŽE UŽ JI NEPOTŘEBUJETE, ŽE VÁM PŘINESLA TO, CO JSTE CHTĚLI.

MŮŽE TAKÉ SKONČIT KDYKOLI, KDYŽ UZNÁTE, ŽE VÁM TERAPIE NEPŘINÁŠÍ TO, CO JSTE OČEKÁVALI. NAPŘ. PO DRUHÉM SETKÁNÍ ZJISTÍTE, ŽE VÁM NESEDÍ ZPŮSOB PRÁCE ČI OSOBNOST TERAPEUTA. JE TO V POŘÁDKU. JDE O VÁŠ ŽIVOT A VY SI URČÍTE, KDO S VÁMI MŮŽE KOUSEK CESTY JÍT.

I TERAPEUT MÁ PRÁVO SPOLUPRÁCI PO DOHODĚ A S NÁLEŽITÝM ODŮVODNĚNÍM UKONČIT: VNÍMÁ, ŽE KLIENT POTŘEBUJE JINÝ DRUH POMOCI, POMŮŽE MU JINÝ TYP TERAPIE, JEHO ZPŮSOB PRÁCE MU NENÍ UŽITEČNÝ, ATD.